along came a spider

27 czerwca 2007

Siostra doniosła mi, że gdzieś po naszym domu grasuje TUPIĄCY PAJĄK. Szaleństwo! Zupełnie nie wiem, dlaczego moja sugestia, że to być może krab, nie pająk, spotkała się z brakiem zrozumienia.

Była kiedyś taka dobranocka o pająku. W pamięci do dziś tkwi mi „pająk w wannie jest”, musiał to być swego rodzaju horror :) Mam dziś czas, to se wyguglałam. Cytat z jakiegoś forum: Dobranocka ta jest smętna, jednoodcinkowa i składa się z tej piosenki, ilustrowanej odpowiednią historią, przerażonego chłopca i pająka, co w wannie siadł. Dalej jest, o ile się nie mylę: „Pająk w wannie siadł, pająk w wannie siadł, Ohydny, czarny i szkaradny, Pająk w wannie siadł, pająk w wannie siadł I wiem, że pewnie się wyśmiewa z moich siedmiu lat, z moich siedmiu lat.” I tak dalej, i tak dalej. Potem nieco dramatyczniej: „Spuściłem go, lecz on się ku mnie wspina znów, Pająk w wannie siadł…” Straszne :)

Bo muszę przyznać, że mnie też przerażają pająki. Najgłośniejszy wrzask, jaki wydałam w ostatnich miesiącach, wywołał paromilimetrowy „potwór” wspinający się po mojej ręce – gadzina nie dał się łatwo zrzucić ;). Ale gdy nie ma mnie kto obronić, mogę na chwilę zapomnieć o lęku i nieproszonego gościa osobiście zlikwidować/przemieścić (zależnie od okoliczności). Byle nie próbował na mnie wejść :).

***
W wolnym czasie pomnażam moje blog-osobowości. Lubię robić listy :).

2 Odpowiedzi na “along came a spider”

  1. 1 Pisze :

    ale możesz zawsze liczyć że będziesz spajdermenką:D Już Cię widzę w obcisłym kostiumie bez wycięć na oczach:D:D ja osobiście wolę ten czarny, ale your choice!:D

    buzi:*

  2. 2 ul Pisze :

    nie chcę być spajdermenką, chcę mieć rycerza broniącego mnie przed pająkami :P

Napisz odpowiedź


  • RSS